Děkuji Ti za projev zájmu o můj online program

Just 4 woman.

UŽ NENÍ NA CO ČEKAT.

Odpověděla sis na většinu otázek ano?

Tak už není na co čekat.

  • Chci najít dlouhodobě udržitelné stravovaní a neřešit diety.
  • Potřebuji jednoduché a praktické rady v rámci zdraví.
  • Hledám balanc v pohybu a odpočinku.
  • Chci mít ráda svoje tělo.
  • Občas potřebuji aby mě někdo vyslechnul a pochopil.
  • Chci nahlas přiznat, jak se opravdu cítím.

Nahlédni do programu pomocí Ebooku.

Stáhni si zdarma e-book:

Just 4 woman

Každá z nás je tak trochu nerozhodná, každá z nás v sobě musí najít to odhodlání k tomu, udělat ten první zasádní krok. 

Tento ebook Ti pomůže na cestě k rozhodnutí se, zda je program Just 4 woman pro tebe vhodný.

Já ti moc za všechno děkuji. Ten náš online hovor mě neskutečně nakopnul. Celkově je program TOP, protože mě postupně učí, co je důležité. Když to člověk vezme kolem a kolem, tak to není nic složitého, jen to chce občas vystoupit z komfortní zony a překonat sám sebe. Všechny holky a především ty, jste mi velkou motivací a inspirací. Jsem ráda, že jsem tě mohla poznat a teď s tebou i spolupracovat v tomhle programu. Je to neskutečně obohacující. Tréninky mě baví, a chvílemi mám pocit, že se už vracím do svých starých "cvičících" kolejí, teď jen překonat výmluvy a dotáhnout to do cíle! Ale to půjde. 🙂 Děkuji ti za podporu.
Hankaučitelka
Ještě pořád jsem úplně konsternovaná z toho, kolik mi toho program už v tuhle chvíli dal a jak máš všechno tak koplexně zpracované a dává to smysl! Ale teď v neděli na onlinu s holkama jsem si uvědomila další přesah, jak mi to každotýdenní volání a podpora vlastně bude chybět a jak hrozně fajn je se se všemi vždycky vidět, sdílet co se nám zrovna povedlo a co třeba ne.. a vědět, že nikdy nepřijde odsouzení nebo posměch nebo cokoliv negativního, ale vždycky se můžu spolehnout na motivaci a povzbuzení. Mám v životě jenom pár fakt blízkých kamarádek, dřív jsem zažívala hodně soutěživosti a nepřejícnosti mezi holkama, nikdy jsem úplně nebyla součástí takové holčičí power skupinky a nesdílela nějaké své pokroky nebo cestu. Je to pro mě něco novýho a vlastně jsem strašně vděčná za to, že se už nebojím před Vámi otevřit a mluvit i o něčem, co třeba vnímám jako slabost (pleť, atd.). Navíc jsem si na minulém onlinu uvědomila i to, jak neskutečně silný a úžasný ženy holky jsou a byla jsem hrozně pyšná, co jsme všechny zatím zvládly, protože některý příběhy jsou fakt silný a každá v té své cestě podle mě udělala hrozný pokrok. A byla jsem z toho úplně dojatá (možná to bylo i tou fází že 😀 ) a říkala jsem si, že takhle přesně bych chtěla, aby to mezi holkama fungovalo obecně - bez závisti, bez soutěživosti ale s tím, že se upřímně podporujeme a radujeme jedna za druhou. 🙂 Takže děkuju, že toho můžu být součástí a myslím si, že díky tobě toto teď každá z nás můžeme předávat dál a dál a normalizovat to, že holky jsou spojenci a máme držet pospolu!
Verunkaimigrační poradce
Ahoj Barů, hned na úvod musím říct, že vstoupit do Tvého programu byla opravdu nejlepší věc, co jsem kdy pro sebe udělala! ❤ Jsem moc vděčná za motivaci, kterou nám dáváš 🙂 Z programu Cykluj tvůj trénink jako žena jsem opravdu nadšená, a na to, jaký kus práce jsme všechny udělaly, mi přijde, že to šlo samo, jednoduše, přirozeně. Což je paráda 😉 Než to všechno začalo, tak jsem se ztrácela v jídle, propadala panice z každého kila navíc....a teď už tomu všemu nějak začínám rozumnět a je to všechno mnohem snazší. Moc se těším na třetí měsíc a zároveň je mí líto, že je i posledním v tomhle programu (ale nebudu smutná, protože před sebou máme ještě celý měsíc a věřím, že zůstaneme v kontaktu i tak).
PavlínaIT analytik
Co říct, jedno velké WAU za mě k tobě. Než jsem vůbec s tímhle programem začala, myslela jsem si, že můj největší problém je jídlo. Roky jsem střídala jídelníčky, až jsem jednoho dne dostala takovou krásnou radu "Stáhni si kalorické tabulky, všechno si propočítáš, důležité je být hlavně v deficitu." Hm, jasně to mi dávalo smysl, zkusím si to, nic se přeci nemůže stát. Ale bohužel stalo, úplně jsem si přestala užívat chuť jídla a ještě než jsem vůbec začala vařit nebo, že bych měla něco sníst - HA, zápis do tabulek. Ne jen, že jsem tím začala být úplně posedlá, ale s váhou se samozřejmě nic nedělo. STOP - "Jedním lusknutím" jsi mě hodila úplně jinam. Jíst 3 krát denně a vyhýbat se pečivu? Říkala jsem si, že to přeci nejde, ale většinou jdu do všeho a tak jsem to zkusila. Mně za ty čtyři týdny odešlo nadýmání, se kterým jsem měla hrozné problémy. A svoboda v jídle, ach. DĚKUJU! Kromě dodržování jídelníčků, jsem šla samozřejmě do extrémů i s tréninky a celkově pohybem. Za každou cenu byl pro mě odpočinek zbytečný, protože na co. I když se mi nechtělo nebo mi nebylo nejlépe, věděla jsem, že po tréninku mi dobře bude. STOP - Díky cyklu teď vím, že to často ani nemá smysl hnát do extrémů, více jsem se uklidnila, začala více číst. Každodenní běh teď prokládám spíše delšími procházkami. DĚKUJU! Řešením jídla a tréninku jsem úplně zapomněla na sebe, na to co chci. Nikdy jsem se nezastavila nad tím, kde vlastně jsem a kam se chci tímhle stylem dostat. Až teď, tady s tebou, s Vámi. Tím jsem chtěla říct, že mým největším problémem není ani to jídlo, ani trénink, ale psychika - na kterou jsem díky upřednostnění jídla a tréninku nebrala ohled. Možná i proto se mi vrátila menstruace. DĚKUJU! Je pro mě těžké se někomu svěřovat. Já jsem vždycky ta osoba, které se lidé svěřují. Tohle všechno mi vrací pocit, že vlastně i já můžu být důležitá. Moc Ti děkuji za uvědomění si a těším se na následující měsíce, co dalšího se naučím.
Jájaplánovač výroby

Staň se součástí něčeho výjimečného.