Dovolte mi stát se vaší mentorkou na podložce, která se postará o vaše fyzické, mentální i duševní zdraví.

SKUPINOVÝ ONLINE PROGRAM

JUST 4 WOMAN

pro zdraví a osobní růst

Projekt, který vzniknul s myšlenkou pomáhat ženám, v pohybu, stravování, či k lepšímu spánku. S ohledem na menstruační cyklus, ale také na individualitu neurotypu každé ženy. Z projektu vzniklo mnohem více, hlubší myšlenka pro ženy pomáhat objevovat potenciál, opravdovou osobnost i se postavit pravdě čelem.

Online program JUST 4 WOMAN má jednoduché pravidla:

PROGRAM TRVÁ TŘI MĚSÍCE

VE SKUPINĚ JE MAXIMÁLNĚ 10 ŽEN

TYTO ŽENY SE VZÁJEMNĚ RESPEKTUJÍ

PRÁVĚ PROBÍHÁ PŘIHLAŠOVÁNÍ

Kudy vede cesta k harmonii?

MODULY V ONLINE PROGRAMU

PŘÍRODNÍ BIORYTMY, SEZÓNNÍ A CIRKADIÁNNÍ STRAVOVÁNÍ

ŽENSKÝ CYKLUS, HORMONY 

ZDRAVÁ STRAVA, TRÁVENÍ

ZDRAVÝ POHYB, TOXINY A KOSMETIKA, psychika

stres a biohacking

vzhled a sebevědomí

1
2
3

CO VÁS ČEKÁ

Pravidelné online hovory

Kouzlem celého online programu Just 4 woman jsou pravidelné každotýdenní online hovory přes aplikaci zoom. Nejsou omezené časem a každá dostane slovo. Vzájemný respekt v komunitě je projevován nasloucháním a podporou empatie, která je pro zdraví ženy velmi důležitá.

Uzavřená skupina

24/7 je v uzavřené skupině vítána jakákoli otázka, dotaz, sdílení či jakákoli potřeba sdělit pocity. Tato skupina funguje také po ukončení tříměsíčního online programu. Společně tvoříme velmi hluboké online přátelství založené na důvěře a bez strachu z hodnocení.

Moje podpora

Moje podpora je velkou součástí online programu. Cílem během tří měsíců je také soukromý kontakt. Každá žena v programu má nárok na další dva online hovory společně se mnou. Můžeme tak lépe a hlouběji pochopit, co každá z vás potřebuje.

SOUČÁSTÍ PROGRAMU JSOU TAKÉ BONUSY

superlátky v kuchyni

vitamíny a minerály

nákupní seznam

self-care diary

zdarma ke stažení

NAHLÉDNI DO JUST 4 WOMAN

Je velmi těžké vyjádřit skrze slova, co všechno vám online program Just 4 woman může přinést a přiznám se, v poslední době jsem to zbytečně komplikovala. 

Vždy mě budou ženy v představách vnímat jako trenérku a jsem s tím v souladu. Za oponou pochopíte, že vám dám mnohem víc než jenom trénink fyzického těla. Naučím vás pochopit holistický přístup ke zdraví, tak aby pro vás byl udržitelný, tzn. bez zbytečného stresu. 

Největším přínosem pro vás bude moje pozornost, empatie a naslouchání. Bez hodnocení, kritiky nebo moralizování. Tak abyste mohla cítila vlastní jedinečnost.

ČASTÉ OTÁZKY

PRO KOHO JE PROGRAM VHODNÝ?

Pro ženy, které chtějí pracovat na svém zdraví a jsou ochotné měnit návyky ve svém životě. Na fyzickém těle, ale také na mysli a duši. V tomto programu už nebude prostor na stěžování, ale na akční kroky. 

jak online program funguje?

Formou pravidelných online hovorů přes aplikaci zoom. Každý týden v online programu naleznete po vašem přihlášení odkaz na online hovor. Také tam najdete mnoho materiálů, které se budou otevírat vždy po měsíci.

co když na online hovoru nebudu přítomná?

Online hovory jsou termínově domluvené vždy tak, aby vyhovovaly všem ve skupině. Pokud se stane, že výjimečně některá nemůže, online hovory jsou nahrávány a lze si je zpětně pustit. Takže nikdy o nic nepřijdete. 

kolik žen bude v programu?

Ve skupině bude vždy maximálně deset žen. Jedině v takto malé skupině můžeme vytvořit bezpečné prostředí pro sdílení a důvěru.

proč je program skupinový? 

Skupinový online program mi funguje z důvodu toho, že slyšíte také příběhy jiných žen. Pomáhá to podporovat naši empatii, naslouchání, vědomou komunikaci a v tu chvíli nikdo není ve významné vůdčí pozici. 

kolik program stojí a je nutné ho zapltit ihned celý? 

Online program Just 4 woman stojí 5 900,- na celé tři měsíce. Po zkušenostech z minulosti je bohužel nutné uhradit ho předem. Samozřejmě se dokáži individuálně domluvit na jiném placení. 

objednat kurz

rozhodnutá?

Pojďme společně objevovat zdraví a ženský potenciál

OBJEDNÁVKA - 3 MĚÍSÍČNÍ KURZ JUST 4 WOMAN
5 900,-

Už se na vás těším.

Brzy se vám ozvu zpět.