JUST

WOMAN

možná to znáte

Cítíte se zmatená, nerozumíte sama sobě a nevnímáte své tělo. Jste náladová, výbušná, frustrovaná a neumíte si na spoustu otázek odpovědět... vaše tělo i psychika je v neustálém napětí.

co vám kurz přinese

Jste napojená na sebe, nasloucháte si a přiímáte se taková, jaká jste. Máte často dobrou náladu, vysokou hladinu energie a žijete více v přítomnosti. Pociťujete vyšší sebevědomí a nepotřebujete už jet na výkon. Naopak jste klidná, vyrovnaná a v harmonii.

online program pro ženy

pro zdraví a osobní růst

Online program Just 4 woman prohloubí informace nejen ve zdraví, ale také v osobním růstu každé ženy.

Projekt, který vzniknul s myšlenkou pomáhat ženám, v pohybu, stravování, či k lepšímu spánku. Opět s ohledem na menstruační cyklus, ale také na individualitu každé ženy. Z projektu vzniklo mnohem více, hlubší myšlenka pro ženy pomáhat objevovat potenciál, opravdovou osobnost i se postavit pravdě čelem.

termín kurzu - 23.1.- 23.4.2023

Kudy vede cesta k harmonii?

Program kurzu týden po týdnu

01

Cirkadiánní rytmus

Cyklus bdění a spánku ovlivňuje nejen zdraví žen, ale také energii, náladu a chuť do života. Nastavením cirkadiánního rytmu ovlivníme celou transformaci v programu.

02

Ženský cyklus a hormony

Menstruační cyklus žen je přirozenou součástí života, kterou by ženy měly respektovat. I proto je velmi důležité propojit tento cyklus s hormonálním zdravím.

03

Zdravá strava a trávení

Důležitou součástí zdraví je strava. Vyznávat jednoduchá a příjemná pravidla ovlivní mnoho procesů v ženském těle a pomůže k zdravému trávení.

04

Zdravý pohyb a toxiny

Je důležité pohybovat se a trénovat v souladu s menstruačním cyklem. Během trénování vyplavuje tělo mnoho toxinu skrze naši pokožku. Pleť je pro ženy velmi důležité téma.

05

Stres

Nedílná a důležitá součást nejen minulosti, ale také přítomnosti. Stres nás udržuje naživu, ale nic se nemá přehánět. V průběhu celého programu pracujeme na tomto tématu.

06

Biohacking

Biohacking je novodobé slovo, které v programu představuji především jako sebepéči. Dovolit si čas pro sebe bez výčitek. 

07

Váš vzhled

Vzhled byl, je a vždy bude tématem, kterým bude v ženách zakořeněn. Není důvod se mu vyhýbat, ani se ho bát. Transformace v programu je především sebevědomí.

08

Propojení

Cílem programu je především porozumění sobě, svému tělu a intuici. V tomto duchu jsou vedeny všechny online hovory a bezpečná komunikace.

součástí kurzu jsou i tyto bonusy

Superlátky v naší kuchyni

Vitamíny a minerály pro ženy

Nákupní seznam

co říkají druzí

program just 4 woman mě naučil vrátit se sama k sobě.

Vnímat potřebu sportu, nebo odpočinku, vnímat a poslouchat své emoce, hormony, chutě. Učí mě rozpoznávat jaká jsem, jaké ženy mohou být. Také mě učí komunikovat a nebát se jít za svým cílem. A především se mít ráda každý den víc a víc. 

Veronika Adamíková

díky programu jsem se naučila, přijímat se taková, jaká jsem.

Nemusí být všechny dny v topu. Je potřeba hledat rovnováhu i v situacích, kterým se člověk vyhýbá. Zkouším jít mimo svoji komfortní zónu a naslouchat nejen sama sobě a svým potřebám, ale i potřebám jiných. 

Julie Kašparová

investice do programu Just 4 woman byla ... jízda!

Pro mě to byl výstup z komfortní zóny, neboť jsem vždy bojovala s tím se někomu svěřit a otevřít. Baru nám připravila tak bezpečný prostor, že jsme postupně řešily témata, o kterých se asi ani jedné nesnilo. Spolupráce s Baru byla doposud nejobohacující, kterou jsem zažila, neboť se snaží dávat opravdu vše dohromady, hledá souvislosti, kontext.

Veronika Pakostová

Na povrchu jsem chtěla řešit cyklus, jídlo, cvičení. ALE ...

Společně s Barů jsem zjistila, že můj opravdový problém byl mluvit o sobě, o svých problémech. O tom dát přednost sama sobě, naučit se odpočívat, zmírnit stres a přestat s tou "hodnou holkou". Barů se semnou smála, ale i brečela, kladla správný otázky a já se tak nenásilně dostala ke svým řešením.

Jarmila Vodáková

Máte otázky?

PRO KOHO JE PROGRAM VHODNÝ?

Pro všechny ženy, které chtějí pracovat na svém zdraví. Na fyzickém těle, ale také na mysli a duši. V tomto programu už nebude prostor na stěžování, ale na akční kroky. 

JAK ONLINE PROGRAM FUNGUJE?

Formou pravidelných online hovorů přes aplikaci zoom. Vždy týden, před domluveným termínem, dorazí do vaší emailové schránky odkaz na online hovor, ale také materiály na dané téma.

CO KDYŽ NA ONLINE HOVORU NEBUDU PŘÍTOMNA?

Online hovory jsou termínově domluvené vždy tak, aby vyhovovaly všem ve skupině. Pokud se stane, že výjimečně některá nemůže, online hovory jsou nahrávány a lze si je zpětně pustit.

KOLIK ŽEN BUDE V PROGRAMU?

Ve skupině bude vždy maximálně deset žen. Jedině v takto malé skupině můžeme vytvořit bezpečné prostředí pro sdílení.

Vydejte se na cestu k harmonii

V průběhu programu Just 4 woman budeme tvořit, pozorovat a vnímat naše emoce. Pravděpodobně zažijeme vztek, hněv i pláč. Ucítíme úlevu, laskavost i klid. Budeme sdílet, komunikovat a tvořit bezpečný prostor. Budeme konečně takové, jaké být chceme.

nemůžu se dočkat, až se potkáme!

OBJEDNÁVKA - osmitýdenní ONLINE KURZ JUST 4 WOMAN
CENA 5.900 KČ

termín kurzu - 23.1.-13.4.2023

Už se na vás těším!

Brzy se vám ozvu zpět.

potkejme se na instagramu

@barboradavidova

+ 420 776 053 926

barudavidova@seznam.cz