JUST 4
WOMAN

Představuji vám Just 4 Woman, exkluzivní online program speciálně navržený pro ženy, které hledají harmonii ve svém životě a touží dosáhnout svého nejvyššího potenciálu. Pokud jste unavená z neustálého shonu, stresu a pocitu nedostatečnosti, tento program je právě pro vás!

TERMÍN KURZU: 14.01 - 14.04. 2024

exkluzivita

Program je omezen pouze na 10 účastnic, což zaručuje maximální pozornost a podporu.

Tento exkluzivní program je omezen pouze na 10 účastnic, aby byla zajištěna maximální pozornost a podpora ode mě jako odborníka. Díky tomuto individuálním přístupu se naučíte lépe rozumět svým potřebám, emocím a tělu.


holistický přístup

Spojení fyzických tréninků a praktických tipů pro běžné životní situace do  komplexního balíčku.

Just 4 Woman je jedinečný holistický program k ženskému zdraví a pohodě. Spojení profesionálních rad ohledně fyzických tréninků, duchovního růstu a praktických tipů na běžné životní situace vytváří perfektní prostředek ke zkvalitnění vašeho každodenního života.


osobní růst

Naučte se lépe rozumět svým potřebám, emocím a tělu - staňte se samy sobě koučkou.

Staňte se sama sobě koučkou! Just 4 Woman vás provede cestou sebepoznání a posílení vašeho sebevědomí. Naučte se, jak zvládat stres, zlepšit své vztahy a dosáhnout osobního i profesního úspěchu. Nečekejte na zázraky - vytvořte si je samy! Přidejte se k Just 4 Woman a začněte žít svůj život naplno.


ONLINE ROZHOVORY

Pravidelné každotýdenní online rozhovory dělají z Just 4 woman to výjimečné. 

V rozhovorech dostává slovo každá žena, která má právo na sdílení v bezpečném prostoru, ale také na naslouchání a objektivní zpětnou vazbu. Je neuvěřitelné, jaký pocit úlevy se dostává každé z účastnic. Jenom proto, že upřímně může říct nahlas to, čeho se bojí.

Kudy vede cesta k harmonii?

CESTOU HOLISTICKÉHO ZDRAVÍ

1. MĚSÍC

První měsíc je základem holistického zdraví. Věnujeme péči vašemu cirkadiánnímu rytmu, stravě i pohybu. Slibuji vám, že během jednoho měsíce si ujasníte a osvojíte jednoduché návyky zdraví v životě.

 • přírodní biorytmy
 • zdravá strava 
 • cirkadiánní a sezónní stravování 
 • pohyb a trénink

2. MĚSÍC

Menstruační cyklus v souladu s životem, prací, jídlem i pohybem bude průběh měsíce číslo dva. Společně už pocítíme sílu důvěrné komunity a prohloubíme také témata intimity, ženskosti a jak zvládat být ženou v hektické době.

 • menstruační cyklus
 • cyklický trénink
 • cyklická strava 
 • toxiny, kosmetika 
 • trávení 

3. MĚSÍC

Poslední měsíc věnuji ženám plnou pozornost individualitě - odhalím váš neurotyp a genotyp. Budeme pracovat na mysli, vzorcích chování a běžných situacích v životě. Naučíte se zvyšovat stresovou kapacitu a dovolíte se být.

 • neurotyp
 • genotyp 
 • stres a psychika
 • emoce a chování
 • biohacking

co říkají druzí

program just 4 woman mě naučil vrátit se sama k sobě.

Vnímat potřebu sportu, nebo odpočinku, vnímat a poslouchat své emoce, hormony, chutě. Učí mě rozpoznávat jaká jsem, jaké ženy mohou být. Také mě učí komunikovat a nebát se jít za svým cílem. A především se mít ráda každý den víc a víc. 

Veronika Adamíková

díky programu jsem se naučila, přijímat se taková, jaká jsem.

Nemusí být všechny dny v topu. Je potřeba hledat rovnováhu i v situacích, kterým se člověk vyhýbá. Zkouším jít mimo svoji komfortní zónu a naslouchat nejen sama sobě a svým potřebám, ale i potřebám jiných. 

Julie Kašparová

investice do programu Just 4 woman byla ... jízda!

Pro mě to byl výstup z komfortní zóny, neboť jsem vždy bojovala s tím se někomu svěřit a otevřít. Baru nám připravila tak bezpečný prostor, že jsme postupně řešily témata, o kterých se asi ani jedné nesnilo. Spolupráce s Baru byla doposud nejobohacující, kterou jsem zažila, neboť se snaží dávat opravdu vše dohromady, hledá souvislosti, kontext.

Veronika Pakostová

Na povrchu jsem chtěla řešit cyklus, jídlo, cvičení. ALE ...

Společně s Barů jsem zjistila, že můj opravdový problém byl mluvit o sobě, o svých problémech. O tom dát přednost sama sobě, naučit se odpočívat, zmírnit stres a přestat s tou "hodnou holkou". Barů se semnou smála, ale i brečela, kladla správný otázky a já se tak nenásilně dostala ke svým řešením.

Jarmila Vodáková

součástí kurzu jsou i tyto bonusy

Superlátky v naší kuchyni

Vitamíny a minerály pro ženy

Nákupní seznam

Self-care deník

Máte otázky?

co když nebudu na online hovoru?

Online hovory jsou termínově domluvené vždy tak, aby vyhovovaly všem ve skupině. Pokud se stane, že výjimečně některá nemůže, online hovory jsou nahrávány a lze si je zpětně pustit. Takže nikdy o nic nepřijdete. 

kolik žen bude v programu?

Ve skupině bude vždy maximálně 10 žen. Jedině v takto malé skupině můžeme vytvořit bezpečné prostředí pro sdílení a důvěru.

Kolik program stojí? Je nutné ho zapltit najednou?

Online program Just 4 woman stojí 9 900,- na celé tři měsíce. Po zkušenostech z minulosti je bohužel nutné uhradit ho předem. Samozřejmě se dokáži individuálně domluvit na jiném placení. 

pro koho je program vhodný?

Pro ženy, které chtějí pracovat na svém zdraví a jsou ochotné měnit návyky ve svém životě. Na fyzickém těle, ale také na mysli a duši. V tomto programu už nebude prostor na stěžování, ale na akční kroky. 

Máte ještě otázky? Zeptejte se.

Vydejte se na cestu k harmonii

nemůžu se dočkat, až se potkáme!

objednávka - just 4 woman
cena 9.900 Kč nebo 2x 4.999 kč

Už se na vás těším!

Brzy se vám ozvu zpět.

potkejme se na instagramu

@baRUDAVIDOVA_CZ

+ 420 776 053 926

barudavidova@seznam.cz