Dovolte mi stát se vaší mentorkou na podložce, která se postará o vaše fyzické, mentální i duševní zdraví.

mentoring na podložce

ONE TO ONE

Představte si pod mentoringem na podložce osobní trénink, který vás obohatí nejen fyzicky, ale také pohladí vaší mysl i duši. Společně budeme kráčet na cestě za zdravím, ale také pro vám budu mentorkou, která vás naučí pracovat s myslí a dá vám pocit bezpečí.

ONE TO ONE mentoring je pro ženy, které: 

chtějí trénovat fyzicky i mentálně

potřebují individuální přístup

hledají zkušeného trenéra a poradce

1
2
3
4

JAKÉ JSOU TRÉNINKY

Fyzický trénink

Tréninky se mnou jsou vždy zábavné, funkční, silové, ale také dynamické, zaměřené na mobilitu a zapojení i těch nejmenších svalů na těle. Tréninky jsou přizpůsobeny menstruačnímu cyklu ženy, fyzickým možnostem, zdravotnímu stavu, ale také psychické pohodě každé ženy. 
Ženy potřebují kreativitu a já jsem schopna ji předat formou pohybu.

Holistický přístup

Jsem holistický Performance poradce. Na ženské tělo pohlížím jako na dokonalý celek, který je schopen mnohé povědět. Je velmi důležité cvičit nejen pro radost, ale také pro zdraví. Součástí tréninků je holistické poradenství. V tomto ohledu propojuji například problematiku spánku, stravy, hormonů i stresu. 

Přístup terapeuta i kouče

Dlouholetá praxe mě dostala do pozice mentora. Velmi mě naplňuje propojovat pohyb, mysl i duši. Ačkoli dokonalost neexistuje, s pochopením tohoto propojení se tento pocit dokonalosti dostaví sám. Podložka se stane bezpečným místem pro každou ženu, na které budeme cvičit, ale také sdílet váš životní příběh.

Empatie a naslouchání

Pocit důvěry vyvolávám u každé ženy, která ke mě vstoupí na podložku. Stalo se to mojí silnou stránkou, kdy vám díky mé empatii mohu nabídnout vědomé naslouchání, objektivní zpětnou vazbu, bez zbytečného posuzování a hodnocení. Každá z vás si zaslouží pozornost. Já vám jí na podložce dopřeji.

součástí one to one mentoringu na podložce je i má podpora na telefonu, e-mailu nebo whatsapp.

CO O MĚ ŘÍKAJÍ KLIENTKY

barča se stará o mojí fyzickou i psychickou kondici.

 Tréninky jsou neustále jiné, i proto mě to pořád baví. Navíc mi v životě pomáhá procházet lehčími i těžšími momenty v mém životě.

baruška je trenérka, bez které si už tréninky neumím představit.

Při tréninku cvičíme jak silově, tak nechybí ani mentální a psychická podpora, která k tomu všemu patří. Je úžasné jak se s vámi Baru podělí o vše s čím potřebujete poradit nebo se jen vypovídat. Tréninky mě moc baví a pokaždé jsou zábavné. Výsledky vidím každý den v zrcadle a když je zrovna nevidím já, Baru ano. Za tuto spolupráci jsou velmi ráda a těším se na další rokky.

BARU NENÍ JENOM TRENÉRKA, JE TO KOUČKA, TERAPEUTKA, NEJLEPŠÍ KÁMOŠKA, PROSTĚ TOTÁLNÍ SAFE PLACE.

Dává vám pocit, že teď jste zrovna vy ti nejdůležitější a že máte její 100% pozornost. Několikrát se mi stalo, že místo hard tréninku jsme si daly terapii a otevření těžkých témat. Věděla jsem, že můžu říct cokoli, že můžu klidně brečet a že je to všechno v pohodě, protože jsem v bezpečí. Barče 100% důvěřuji nejenom na našich deep talks, ale hlavně na podložce, kde působí jako totální bohyně.

nejenom že je baru opravdu profík, ale neustále přemýšlí nad tím, kde se zase bude vzdělávat dál.

Tím že se Baru neustále vzdělává je neustále napřed před ostatními. Taky mě teda občas zajímá, kam chodí na ty cviky, protože každou hodinu ukazuje cviky, které jsem v životě necvičila. Hlavně jí není jedno, že dorazím na trénink s kyselým obličejem, protože zrovna něco prožívám v osobním životě. Je nejen trenérka, ale také moje mentorka a kamarádka. Spolupráce s ní je dokonalá. A nejlepší na tom je, že vše je na jednom místě.

Časté otázky

DÁ SE DOMLUVIT TRÉNINK I ONLINE? 

Preferuji offline vazbu trénování. Pokud by někdo trval velmi na tréninku ode mě, jsem schopna převést kvality také do online podoby. 

mohu za tebou přijet i na jednorázový trénink?

Mám raději dlouhodobou spolupráci, protože jedině tak navážu s klientkou důvěrný vztah. Mnoho holek ale za mnou jezdí i na jednorázový trénink, ale pouze v případě, že se známe například z online programu Just 4 woman.

kolik stojí trénink s tebou?

Při dlouhodobé spolupráci trénink stojí 600,- na hodinu. Při jednorázovém tréninku je to 700,- Kč na hodinu. 

PORADÍŠ MI I SE STRAVOU? 

Ano samozřejmě. Jsem holistický poradce, tudíž ženám poradím ve všech oblastech zdraví. Se stravou, s problémovým menstruačním cyklem, trávením a například i se suplementací.

MUSÍM NĚJAKOU DOBU CVIČIT, ABYCH MOHLA ZAČÍT S TEBOU.

Vůbec ne. Velmi ráda cvičím se ženami, které jsou úplně začátečnice, i pokročilé. Odmítám jenom ženy, které se například připravují na fitness dráhu, jako je například bikini fitness. 

MŮŽEME CHODIT CVIČIT I VE DVOU? 

Možné to samozřejmě je. Budete tým, takže cviky budou stejné. Možná dle pokročilosti či omezení se změní alternativa cviků, počet či zátěž. 

rozhodnutá?

Pojďme spolu trénovat fyzicky, ale také mentálně a duševně.