Děkuji Ti, za tvojí důvěru a podporu.

TVŮJ MĚSÍČNÍ PLÁNOVAČ.

Znáš to, od pondělí začnu, jsem namotivovaná, mám inspiraci ... ale sakra, zase nemám čas, něco mi do toho vlezlo, nemám chuť. Zná to každá z nás, dokonce si myslím, že si tím každá musí projít. Je to v pořádku.

Proto jsem se rozhodla, že Tě těchto nekonečných pokusů ochudím a věnuji Ti tvůj osobní plánovač v rámci tvého zdraví, tedy ranních rutin, pohybu, ale také jídla a především času pro sebe.

Doporučuji Ti začít v dynamické fázi, aby si mohla svých plánovaích schopností využít na sto procent. Plánovač si ideálně vytiskni na formát A3, dej si ho na viditělné místo a používej ho den, co den. Jedině tak vylezeš ze začarovaného kruhu. Držím Ti palce a těším se na tvůj vyplněný plánovač.

Teď už víš, jak vypadá a věřím, že Ti bude skvělým pomocníkem. Ráda Tě obdaruji nejen plánovačem, ale také Ti věnuji pár inspirativních receptů a tréninků, kdyby si ztratila "nitku".

Je to kouzelné, že z obyčejných receptů může být zdravá varianta bez trápení a hladovění, že?

 

Tuto cestou učím ženy v online programu Just 4 Woman. Ukazuji jim nejen udržitelnou cestu stravování, ale také svobodnou a individuální cestu pro každou z nich.

 

Jaký by to byl pocit, konečně přestat řešit jídlo?

Občas nám chybí nejen chuť, ale také nápad. Ve tvém plánovači nechybí ani tréninky, kterými se můžeš nechat inspirovat. Jsou zábavné, efektivní a také dle tvého cyklu.

 

Tak ruku na srdce, kolikrát si se musela na trénink přemlouvat? A kolikrát Tě dohnalo přetrénování?

 

Netoužíš už po určitém balancu, mezi regenerací a pohybem? Balanc, který bude vyhovovat nejen tvému tělu, ale také tvojí hlavičce, která to neustále řeší?

 

V Just 4 woman Ti pomůžu najít balanc nejen ve stravě, pohybu a zdraví, ale také ve tvém životě.

 

 

tady si můžeš 

stáhnout SVŮJ MĚSÍČNÍ PLÁNOVAČ just 4 woman

A nezapomeň mi nechat v komentáří tvůj vzkaz, tvoji reakci, emoci, cokoli budeš chtít sdělit jako zpětnou vazbu. 

Těším se na tvoji reakci!

Barbora Dávidová

trenérka a holistická poradkyně pro ženy
  1. Martina Kadlecova napsal:

    Jsi neuveritelna

  2. Michaela Jurík napsal:

    Ty voe Baru… 🙂 Ty jsi ta nejvíc boží ženská…nee, že jseš inspirativní, krásná a máš nádhernou dynamickou energii, ale do háje..:) co jsi to vytvořila to je naprostá bomba..:) Jsi prostě úžasná a já Ti děkuji za to, že jsi a hlavně co pro nás děláš..:)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.