Hledáš odpovědi na tvoje otázky, hledáš pomoc, či radu na své cestě ke spokojenosti? 

Chceš mít jasno v tom, co je pro Tebe správné?

 

V tom případě si na správném místě.

 

Protože jsem připravená a odhodlaná Ti pomoct.

 

 

 

Přej si pod vánoční stromeček péči o svoje ženské zdraví.

Online program Just 4 woman Ti pomůže najít balanc nejen ve zdraví, ale také v životě.

Staň se zdravou, sebevědomou ženou, která je plná energie, úsměvu a má chuť naplnit své touhy a cíle.

KAŽDÁ TADY NAJDE TO, CO AKTUÁLNĚ POTŘEBUJE

Just 4 woman

Online program pro omezenou skupinu žen, který trvá vždy tři měsíce, proto se do něj lze přihásit pouze v určité období. Tento program s tebou kooperuje aktivně po celou dobu, v závilosti na mě a mém pravidelném kontaktu.

Momentálně probíhá přihlašování do 13. září.

Tréninky

Tato forma spolupráce může probíhat v offline podobě, ale také v online podobě přes aplikaci ZOOM. Nebudu pouze tvoje trenérka, kt. se tebou bude trénovat na základě tvého menstruačního cyklu a tvých možností fyzických i psychických. Budu také tvojí koučkou, kt. Ti pomůže kdykoli budeš potřebovat.

Female gym

Female gym je online program pro ženy, které hledají efektivní tréninkový plán, ale zároveň každodenní inspiraci pro svoje zdraví, péči o sebe a především o čas věnový sobě a svému zdraví. 

Tento program s tebou kooperuje každý den, nezávisle na mě.

Konzultace

Konzultace je vhodná pro každou ženu, která hledá odpovědi na své aktuální problémy, potíže, či si chce pouze potvrdit, zda její cesta za zdravým životním stylem je ta správná a vhodná pro ni. Konzultace je většinou jednorázová, ale může být opakovaná. V offline, ale také online podobě.

Vezmi zodpovědnost do svých rukou. 

K Barče jsem začala chodit se záměrem vyplnit období po operaci lokte, kdy jsem se nemohla věnovat volejbalu a józe. Hm a je z toho už více jak dvouletá spolupráce. Osobní tréninky jsou super, zábavné, žádná rutina. Barča vycítí, kdy nemáte svůj den nebo jen prostě fňukáte, občas je to taková psychoterapie. Trénink není jen o cvičení, ale i o mobilitě, středu těla a hlavně o správné technice. Už jsme spolu řešili i rekonvalescenci kolene po operaci menisku a plastice křížového vazu - vše s odbornou konzultací a nastudovaném problému. Vždy upřednostňuje zdraví jedince, že něco bolí nebo se člověk necítí komfortně, cvik se nedělá a vymýšlí se alternativa. Ve Fitness Gym Spořice je super atmoška - pohoda, sranda a pár navzájem urýpaných lidí.
Dituška
Barů je pro mě člověk, který mi během dvou let obrátil život vzhůru nohama, kdybych porovnala sebe před 2 lety a teď, tak je to podle mě velký posun, jak fyzicky, tak psychicky. Úplně si mi změnila myšlení, jak se říká trenér by měl být psychická podpora, kouč a člověk, který ví co dělá, který se dále vzdělává, rozvíjí a to jsi TY! Celé dva roky nedělám nic jiného, než že se chlubím, jak jsem pyšná, že chodím právě k Tobě! Pokračuj dál, změnila si život nejen mě, ale spoustě dalším. Děkuji.
Terezka
Již jsem prošla několika spoluprácemi s různými lidmi v oboru a nikdy jsem se nedostala tak daleko jako s Barčou. Je to první člověk, který chápe jak funguje ženské tělo i mentalita, která poprvé propojuje cykličnost ženy a mentalitu. Poprvé mi přišlo, že někoho znám tak dlouho i když jí znám jen krátce. Její tréninky jsou přesně to, co tělo potřebuje, k tomu aby se formovalo a začali na něm být vidět i výsledky. Barča je člověk, který ví o čem mluví a nikdy se mi nestalo, aby mi nedala dobrou radu či slova podpory - to co ženská přesně potřebuje. Takže ano z mě ano, pokud chcete kvalitního člověka, který ví jak funguje ženské tělo, její tréninky jsou prostě nejlepší a vy se budete cítit mnohem lépe, poznáte sami sebe a objevíte sebedůvěru a krásu.
Miška

Nečekej, protože připravená nebudeš nikdy. Začni hned, začni se mnou. 

Jsi připravená? Protože začínáme! 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Dřív, než se rozhodneš pro jakoukoli společnou komunikaci si prosím uvědom, že nejsem tvůj lékař, tudíž Ti nemohu pomoci s opravdovým zdravotním problémem, který si zaslouží lékařskou péči. Všechny materiály, která najdeš v online programu Just 4 woman a Female Gym, ale zároveň veškeré inforamce, které Ti poskytnu při trénování, či konzultaci, slouží pouze jako vzdělávácí a informační materiál, který nenahrazuje lékařské poradenství.