holistic mentoring

Rozumět všem pilířům zdraví je v dnešní době velmi náročné. Informací je mnoho, výživových směrů ještě více a na vás pravděpodobně nic nefunguje. Nedostatek energie, akné a neustálé nafouklé bříško vašemu dobrému pocitu nepřispívá. Není čas to změnit? 

Pomůžu vám konečně si udělat jasno ve svém zdravém životním stylu tak, aby to bylo příjemné vám a viděli jste jasné výsledky. Připravila jsem pět konzultací, na kterých krok po kroku probereme všechny pilíře zdraví s ohledem na vaší individualitu. Know-how, které vám předám díky Performance univerzitě, bude objevení neuroytpu a genotypu. Tento pilíř vám vyjasní nejen výživový směr, pohyb, či spánek, ale také osobní život. 

mentoring pro ženy

udělejte si jasno ve zdravém životním stylu s ohledem na vaši individualitu

“Ženy nikdy nepřestanou řešit diety a vzhled.” Pokud si ale jednou provždy nastavíte jednoduché a udržitelné zásady ve vašem zdraví, uvidíte i za kopce zákazů a příkazů. Uvidíte možnosti a radosti. 

Pro vaše zdraví je velmi důležité pochopit jednoduché a základní principy pyramidy zdraví, jako je biorytmus přírody i žen, strava i pohyb, i tolik zmiňovaný stres a biohacking. 

kudy vede cesta k harmonii?

Program setkání týden po týdnu

01

Cirkadiánní a ženský biorytmus

Během první konzultace se společně zaměříme na biorytmus vašeho všedního života. S tímto ohledem si ukážeme, jak aplikovat do života nejen přírodní biorytmy sezóny, bdění a spánku, ale i biorytmus ženy. 

02

Strava a pohyb

Vysvětlíme si, jak lze pochopit stravování jednoduše a bez omezení, včetně jednoduchých principů nakupování a vaření. S propojením pohybu a trénování to dostane svobodu a jednoduchý individuální “řád”.

03

Stres a biohacking

Řešením není vyhýbat se stresu, ale naopak aplikovat klid a rovnováhu do života. Tím pomůžeme reakci na stres, která je mnohem důležitější než samotný stres. Příjemný biohaking pomůže zvyšovat kapacitu stresu. 

04

Neurotyp a genotyp

Individualita každého člověka spočívá v poznání neurotranmisterů v našem těle. Tím jsme schopni rozpoznat silné i slabé stránky, čemu se vyhýbat, jaké suplementy zařadit do svého života. V propojení s genotypem se jednou pro vždy vyřešení otázka stravy, spánku i životního stylu.

05

Propojení a psychická optimalizace

Na konci budete mít jasno v ohledu zdravého a udržitelného životního stylu. 

Máte otázky?

PRO KOHO JE MENTORING VHODNÝ?

Pro ženy, které jsou na začátku starostlivosti o svoje zdraví a neví kde začít. Zároveň pro ženy, které mají informací už mnoho a potřebují si vše ujasnit. 

PROČ SI NELZE DOMLUVIT POUZE JEDNU KONZULTACI?

Po zkušenostech z minulosti vím, že na hodinové konzultace je informací mnoho a ženy je neumějí uchopit do praxe. Takto probereme krok po kroku všechny pilíře zdraví ženy, s ohledem na individualitu.

je pro mě vhodný mentoring, pokud mám zdravotní problémy?

Mentoring neslouží jako náhrada za lékařskou péči. Zdravotní problémy tedy vždy probereme před zahájením konzultace a postupovat budeme dle závažnosti zdravotního problému.

dostanu i materiály?

Mentoring je veden především formou praxe do vašeho individuálního života. Teoretické materiály nejsou potřeba. Praktické rady si společně budeme zapisovat v průběhu konzultace.

Vydejte se na cestu k harmonii

Provedu vás krok po kroku cestou k udržitelnému životnému stylu. Společně objevíme harmonii nejen s vaším tělem a intuicí, ale také s ohledem na váš neurotyp a genotyp.

nemůžu se dočkat, až se potkáme!

objednávka - holistic mentoring
cena 15.000 Kč

Už se na vás těším!

Brzy se vám ozvu zpět.

potkejme se na instagramu

@barboradavidova

+ 420 776 053 926

barudavidova@seznam.cz