vítám vás, jmenuji se barů

Za trénováním žen vidím víc než jenom spálené kalorie

Vždy jsem záviděla hubeným ženám, nejen těla, ale především jejich sebevědomí. I já zabředla do kruhu diet, hubnutí a přísnosti na sebe sama. Nedokázala jsem si představit život bez stresu, spěchu a výkonu.

No i přesto se tento život stal skutečností. Objevila jsem zdravý životní styl bez zbytečného omezování. Tak jsem začala propojovat zdravé tělo, mysl i duši.

Letitá praxe ve fitness světě mě dostala do pozice mentorky.

Už je to deset let co provozuji fitness v rodinné sportovní hale kousek od města Chomutov. V té době jsem neměla tušení, že to odstartuje moje nadšení pro zdravý životní styl. Ženy kolem mě to vycítily a začaly mě žádat o pomoc.

Fascinovalo mě vzdělávání v oboru anatomie a pohybu. Učím ženy mít zdravý pohybový aparát v každé životní fázi. Od puberty, po dospívající ženy, až do období mateřství a vyzrálé dámy. Časem jsem pochopila, že pouhý pohyb ženám nestačí. Potřebujeme odlišný přístup od mužů. Vyslechnout, podpořit a ukázat jinou cestu za zdravým, než-li výkon. I proto moje vzdělání patří tématům bodyimage , mindfulness i koučing.

Prohloubit znalosti, které jsem už měla, se mi povedlo na Performance univerzitě, kde jsem z ročníku vyšla jako nejlepší holistický poradce. Studiem psychosomatiky a psychologie, tedy propojováním fyzického a psychického zdraví, mi moje vize dává ještě větší smysl.

performance holistický poradce

psychologie a psychosomatika na škole kamaté

vzdělání v oblasti pohybu a trénink

MOJE MISE

CHCI POMÁHAT ŽENÁM BUDOVAT  JEJICH SEBEVĚDOMÍ

POMOCÍ TRÉNINKU A OSVĚTĚ O ZDRAVÍ

můj seznam přání

přání č. 1

Partner snů

Už na střední škole jsem toužila mít vousatého a potetovaného prince. Jak se říká, stačí si správně přát a ono se to splní. 

přání č. 2

Vidět velryby

Jejich velikost, zvuky, které vydávají i moudrost, jaká z nich vyzařuje, je pro mě fascinující.

Přání č. 3

Hawaii

Znáte ten pocit, když si něco nevysvětlitelně zamilujete? Já si zamilovala Hawaii. Spojení oceánu, přírody a zážitků.

přání č. 4

Knihovna

Miluji knihy už od dětství. Vůni, tvar i příběhy, které ukrývají. V domku snů už hledám správné místo na velkou knihovnu.

přání č. 5

Práce snů

Když vám něco spadne do klína, vždy záleží pouze na vás, jak té příležitosti využijete. Já jsem vděčná za svojí příležitost, protože svojí práci miluji.

Přání č. 6

Rovnováha

Nevěřila jsem tomu, že ženy jsou schopné cítit klid a najít balanc. Teď když to prožívám také, chci tuto cestu ukazovat i ostatním. Každá si to zaslouží.

SPOLEČNĚ OBJEVÍME VAŠE SUPERSCHOPNOSTI

Moje superschopnosti

Možná stejně jako já, si kladete otázku, jak je možné, že s vytouženou postavou nepřichází klid a spokojenost. Neustálý tlak a výkon nás často žene více do role muže, než opravdové sebevědomé ženy. Vytoužená postava jednoduše nestačí k pocitu naplnění, naopak v nás často roste touha po dokonalosti a dokazování, že vše zvládneme samy.
Pocit naplnění může být skutečný pro všechny z nás. Stačí jen uvěřit. Nechte mě vám pomoci na cestě na vrchol a žijte v souladu s vaším tělem, myslí i duší.

NEUSTÁLÉ SE VZDĚLÁVÁNÍ

mentální trénink na podložce

trénink v souladu s m. cyklem

EMPATIE

PŘIPRAVENÉ?

Chcete se potkat online / offline?