Vítejte, jmenuji se barů

Za trénováním žen vidím víc než jenom spálené kalorie.

VŽDY JSEM ZÁVIDĚLA HUBENÝM ŽENÁM, NEJEN TĚLA, ALE PŘEDEVŠÍM JEJICH SEBEVĚDOMÍ. I JÁ ZABŘEDLA DO BLUDNÉHO KRUHU DIET, HUBNUTÍ A PŘÍSNOSTI NA SEBE SAMA. nedokázala jsem si představit život bez stresu a výkonu, no i přesto se tento život stal skutečností. 

Možná stejně jako já, si kladete otázku, jak je možné, že s vytouženou postavou nepřichází klid a spokojenost. Neustálý tlak a výkon nás často žene více do role muže, než opravdové sebevědomé ženy. Vytoužená postava jednoduše nestačí k pocitu naplnění, naopak v nás často roste touha po dokonalosti a dokazování, že vše zvládneme samy.

Pocit naplnění může být skutečný pro všechny z nás. Stačí jen uvěřit, že to lze i jinak než tlakem a chtíčem. Nechte mě vám pomoci na cestě na vrchol a žijte v souladu s vaším tělem, myslí i duší.

můj seznam přání

mít partnera snů

Už na střední škole jsem toužila mít vousatého a potetovaného prince. Jak se říká, stačí si správně přát a ono se to splní. 

toto přání jsem si splnila v červnu 2012

vidět velryby

Jejich velikost, zvuky, které vydávají i moudrost, jaká z nich vyzařuje, je pro mě fascinující.

toto přání jsem si ještě nesplnila

knihovna

Miluji knihy už od dětství. Vůni, tvar i příběhy, které ukrývají. V domku snů už hledám správné místo na velkou knihovnu.

toto přání si splním do konce roku 2022

práce snů

Když vám něco spadne do klína, vždy záleží pouze na vás, jak té příležitosti využijete. Já jsem vděčná za svojí příležitost, protože svojí práci miluji.

toto přání jsem si splnila v září 2012

hawaii

Znáte ten pocit, když si něco nevysvětlitelně zamilujete? Já si zamilovala Hawaii. Spojení oceánu, přírody a zážitků.

toto přání jsem si ještě nesplnila

klid a harmonie

Nevěřila jsem tomu, že ženy jsou schopné cítit klid a najít balanc. Teď když to prožívám také, chci tuto cestu ukazovat i ostatním. Každá si to zaslouží.

toto přání jsem si splnila v lednu 2022

komplex zdraví

Vybudovat malé rodinné fitness se mi podařilo, ale opravdový sen teprve začíná. Mým cílem je vybudovat oázu pro zdraví - od wellnesu, cvičení, kvalitního jídla, pro neustálé milé a přátelské prostředí.

toto přání si plním postupně každý rok

UŽ JE TO DESET LET CO PROVOZUJI FITNESS V "RODINNÉ" SPORTOVNÍ HALE. V TÉ DOBĚ JSEM NEMĚLA TUŠENÍ, ŽE TO ODSTARTUJE MOJE NADŠENÍ PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL. ŽENY KOLEM MĚ TO VYCÍTILY A ZAČALY MĚ ŽÁDAT O RADY A POMOC. 

Fascinovalo mě vzdělávání v oboru anatomie a pohybu. Učím ženy mít zdravý pohybový aparát v každé životní fázi. Od puberty, po dospívající ženy, až do období mateřství a vyzrálé dámy. 

Časem jsem pochopila, že pouhý pohyb ženám nestačí. Potřebujeme odlišný přístup od mužů. Vyslechnout, podpořit a ukázat jinou cestu za zdravým, než-li výkon. I proto moje vzdělání patří tématům bodyimage , mindfulness i koučing.

Prohloubit znalosti, které jsem už měla, se mi povedlo na Performance univerzitě, kde jsem z ročníku vyšla jako nejlepší holistický poradce. Studiem psychosomatiky, tedy propojováním fyzického a psychického zdraví, mi moje vize dává ještě větší smysl.

  • HOLISTICKÁ PORADKYNĚ PERFORMANCE 
  • PSYCHOSOMATIKA A PSYCHOLOGIE NA ŠKOLE KAMATÉ
  • VZDĚLÁNÍ V OBORU BODYIMAGE A MINDFULNESS 

TAJEMSTVÍ ZDRAVÉHO TĚLA, MYSLI I DUŠE

baru dávidová

TAJEMSTVÍ ZDRAVÉHO TĚLA, MYSLI I DUŠE.

7 ŽIVOTNÍCH KROKŮ K LEPŠÍMU ZDRAVÍ

Přečtěte si mých 7 životních příběhů, které mi pomohli zlepšit zdraví mého tělo, mysli i duše. Já osobně se velmi ráda učím z inspirativních příběhů. I proto věřím, že i moje příběhy by vás mohly inspirovat v tom vašem výjimečném životě.

potkejme se na instagramu

@baRUDAVIDOVA_CZ

+ 420 776 053 926

barudavidova@seznam.cz